top of page

Biz Kimiz?

A4 Veev nitelikli yapıların yapımı, projelendirilmesi ve müşavirliğini yapan bir inşaat firmasıdır. Ortaklarının  mimar-mühendis kökenli  oluşları  nedeniyle  1986’dan  bu  yana  müşteri  beklentilerini, yaratıcı imalat çözümleri ile birleştirerek karşılamaktadır. Kendi başına veya stratejik ortaklıklarla yatırım projelerinde yer alan A4 Veev aynı zamanda iş yapma değerleri ile uyuşan üretici firmalarla çözüm ortaklığı da yapmaktadır.

Misyonumuz

A4 Veev, 35 yılı aşkın tecrübesiyle çeşitli nitelikli yapı projelerini azim ve güvenle; estetik kaygı, yenilikçilik ve şeffaflık anlayışıyla en hızlı ve en kaliteli şekilde tamamlamayı amaçlar. Yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği taahhüt, proje ve müşavirlik hizmetlerini sunarken kendi başına veya çeşitli ortaklıklarla yatırım projelerinde yer alır.

Vizyonumuz

A4 Veev, kalite ve standartlardan ödün vermeden, işveren ilişkilerinde ve stratejik iş ortaklıklarında  güven ve sağlıklı iletişim ortamı yaratarak, doğaya ve gelecek nesillere saygılı bir iş anlayışıyla her zaman en iyiyi başarmayı ve her daim gelişen inşaat sektörüne örnek olmayı hedefler. 

bottom of page